Sursa PC 1stPlayer® HA-650AC1-W, 650W, 80 PLUS®, PFC activ, alb
Adaugă la lista de dorințeAdăugat la lista de dorințeEliminat din lista de dorințe 1
  • Active PFC
  • Cabluri embosate
  • certificat 80 PLUS
  • Dual forward topology
  • Protectie multipla: OPP, OVP, SCP
EAN: 6974418981586 SKU: ACK-STD-650-WH-EU Categorie:
Caracteristici generale
Putere sursa (W) 650 W
Numar ventilatoare 1
Alimentare 220 – 240 V, 50/60 Hz
Caracteristici speciale 80 PLUS OCP Eficienta – 87-92% PFC Activ OVP SCP OPP Cabluri embosate EAC / CE / FCC / UKCA / RoHS Ventilator 140 mm cu rulment hidraulic
Conectori MOLEX: 2 SATA x 4 20+4 Pin ATX x 1 6+2 Pin PCI-E x 2 P8-/P4- : P4+4 x 1 / P8 x 1
Sursa modulara Nu
Rail 12V
Altele 80 PLUS PFC Activ
Dimensiuni (W x H x D mm) 145 x 150 x 86
Greutate 2.2 Kg
Format ATX
Culoare Alb
Brand: 1stPlayer
Specificații: Sursa PC 1stPlayer® HA-650AC1-W, 650W, 80 PLUS®, PFC activ, alb
80 PLUS®
Standard
Modular
None
Putere sursa - W